Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari pentru Modernizare fatade + refacere hidroizolatie + demolare magazie + cos fum + Ghiseul postal rural 23 August – O.J.P. Constanta, conform precizarilor din Caietul de sarcini atasat. Inainte de acceptarea ofertei in Sistemul Electronic de Achizitii Publice (S.E.A.P.) este obligatorie prezentarea tuturor documentelor si a formularelor solicitate in Caietul de sarcini (cap. 1-9), atasat, pana in data de 20.08.2021, ora 12:00, la sediul C.N. POSTA ROMANA S.A. din Bd. Dacia nr. 140, sector 2, Bucuresti. PENTRU A NU DECALA TERMENELE STABILITE PENTRU ATRIBUIREA ACHIZITIEI VA RUGAM SA ACTIONATI (ACCEPTATI OFERTA) IN SISTEMUL ELECTRONIC DE ACHIZITII PUBLICE DUPA DEPUNEREA DOCUMENTELOR SOLICITATE IN DOCUMENTATIA ATASATA. Persoana de contact: Florentina Dumitrascu, tel. 021/2007522
- Număr anunț
- DA28568252
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Furnizor / câștigător
- GRIG PREST LINE SRL (CUI 33756400)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.430 RON
- Valoare atribuită
- 104.430 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.