Atribuită
Cumpărare directă
8677038 1 PAC SP GREY L 7702 33/33 36,35 30,55 8417640 1 BC Rezervor vertical 60 litri, stativ 449 377,31 7430851 2 BC ECOLAC LAC ECOLOGIC PT PARCHET 0,75L 32,9 27,65 8602019 1 BC DEKO AMORSĂ PERETE INT/EXT A8041 5L 26,9 22,61 3835317 1 BC HO SILICON MixVOPSEA PT FAŢADE BAZĂ C 5L 159 133,61 3835319 1 BC HO MIX SILICON VOPSEA FAŢADE BAZĂ C 10L 296 248,74 6216488 1 BC SET PENSULE HO FAŢADĂ 5BUC 56,9 47,82 10248786 2 BC SET PENSULE VOPSEA 5 BUC 19,9 16,72 8783885 2 BC EMAIL ECOLUX KOLOR BEJ 0,75L 34,9 29,33 7430892 2 BC EMAIL ECOLUX KOLOR ALB 0,75L 33,9 28,49 8638165 2 BC EMAIL ECOLUX KOLOR ROŞU 0,75L 34,9 29,33 8783887 1 BC EMAIL ECOLUX KOLOR GALBEN 0,75L 34,9 29,33 8783888 2 BC EMAIL ECOLUX KOLOR VERNIL 0,75L 34,9 29,33 8783890 1 BC EMAIL ECOLUX KOLOR ALBASTRU 0,75L 34,9 29,33 7414020 28 BC PROFIL PVC CU PLASĂ 10x15CM 2,5M 7,4 6,22 8847390 1 ROL PLASĂ TERMOSISTEM 145 GR 50 m2 118 99,16 8374689 9 BC CERESIT THERMO UNIVERSAL 25KG 27 22,69 800080 1 AU1 Costuri transport LKW 100 84,03 Total cu tva 2.144,95 RON
- Număr anunț
- DA28654918
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 19127979)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.802 RON
- Valoare atribuită
- 1.802 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.