Atribuită Cumpărare directă

10004651 8 BC RAFT METALIC 5 Pol MDF 250Kg/Pol 1800x12 279 10004649 1 BC RAFT METALIC 5 Pol MDF 350Kg/Pol 1800x90 209 7547046 3 BC Cil. amprenta 60(30+30), Au 21,09 10002860 3 BC ABUS BROASCĂ UȘĂ BZ90/50C (90/50/16) CIL 37,9 10323406 3 BC HOPPE MÂNER UŞĂ MILANO ŞILD 90/ CILINDRU 37,9 3830626 0,119 KG ŞURUB METRIC M6x25mm,OŢEL ZINCAT, DIN933 29,8 3830636 0,041 KG PIULIŢĂ HEX M6 DIN934 OŢEL ZINCAT 40,9

Număr anunț
DA28520716
Autoritate contractantă
Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.299 RON
Valoare atribuită
2.299 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.299 RON

din 2.299 RON estimat