Atribuită Cumpărare directă

Realizare jgheab 20cm x 20cm x 20cm pe o lungime de 25m și montaj șorț din tablă zincată lipsă 0,5mm pe atic cu o lungime de aprox.25m și 1,2m lățime Jgheab: 25m Atic- CONFORM OFERTEI

Număr anunț
DA28554274
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
PARCHET BY TURCITU SRL (CUI 34825460)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat