Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare a planului de mobilitate urbana durabila a orasului Voluntari. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara, oferta tehnica in conformitate cu prevederile caietului de sarcini si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 07.09.2021, ora 12,00
- Număr anunț
- DA28660161
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 71311200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.