Atribuită
Cumpărare directă
Studiul va trebui sa propuna masuri a caror implementare va conduce la fluidizarea circulatiei rutiere pe principalele artere de circulatie, respectiv DN1, str.Barsei,str.Lunga, str.Noua, str.Halchiului -tronson intersectia cu str. Lunga si str. Noua. Se vor formula concluzii asupra senariului de implementat in vederea indeplinirii obiectivului studiului – imbunatatirea transportului in municipiul Codlea. Oferta va respecta in totalitate cerintele caietului de sarcini atasat achizitiei in curs.
- Număr anunț
- DA28531079
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 63712700-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.