Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER RICOH MP2555 MP3554 MP2554 MP 2555 2554 3054 842348 841993/842125 OEM

Număr anunț
DA34825000
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.012 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012 RON