Atribuită Cumpărare directă

ervicii de dirigentie pentru supravegherea lucrarilor de executie „Retea de apa si canalizare in Sat Cornesti si Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, jud Cluj”( retea apa si canalizare pe str Sfantu Mihai din Loc Mihai Viteazu, retea apa pe str Morii din loc Mihai Viteazu, retea apa pe str Garii din Loc Cornesti), Urmarirea lucrarilor in conformitate cu prevederile contractului de lucrari si a listelor de cantitati, verificarea cantitatii si calitatii lucrarilor, verificarea proceselor verbale de receptie, participarea la receptie.

Număr anunț
DA28606235
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
FERODI SRL (CUI 21973090)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat