Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de promovare/publicitate in prea scrisa si online a cetatii Sarmizegetusa Regia, constand in publicarea unei machete, a unui articol in presa scrisa, si a unui baner publicitar pe situl www.servuspress.ro, pe facebook SERVUS HUNEDOARA, postarea unui articol online pe pagina BUNA ZIUA BRASOV - bzb.ro, transilvania365.ro, brasovmetropolitan.ro, sau jurnaldedambovita.ro, precum si realizarea unei emisiuni de minimum 45 de minute la SERVUS HD TV, ONLINE PE FACEBOOK si YOUTUBE SERVUSHD TV in perioada 10 august 2021 - 10 septembrie 2021.
- Număr anunț
- DA28534225
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.