Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere, verificare si reparatii auto pentru Comuna Jegalia Judetul Calarasi

Număr anunț
DA34535650
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.224.140 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.224.140 RON