Atribuită
Cumpărare directă
Contract de servicii auxiliare achizitiei, care se refera la: - elaborarea sau, după caz, coordonarea activitatii de elaborare a documentaţiei de atribuire şi a documentelor-suport, pe baza necesităţilor transmise de compartimentele de specialitate; - intocmirea documentatiei de atribuire necesara atribuirii contractului de achizitii publica prin procedura simplificata pentru contractul a carui valoare estimata este egala sau mai mare decat pragul de definit prin art. 7 alin 5 din Legea 98/2016, pentru contractul care va fi finantat din fonduri europene nerambursabile, prin program POC. Ofertantul va depune la sediul primariei sau pe adresa de e-mail: primaria@rosiori.ro, oferta de pret si certificat ONRC.
- Număr anunț
- DA28647686
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.