Atribuită
Cumpărare directă
servicii de consultanță pentru elaborarea cererii de finanțare pentru proiectul cu denumirea ,, Îmbunătățirea infrastructurii rutiere agricole în Orașul Tășnad, județul Satu Mare” ce se va depune pe submăsura 4.3„Investiții pentru dezvoltarea, modernizarea sau adaptarea infrastructurii agricole și silvice” fiinanțat din Fondul European pentru Dezvoltare Regională (FEDR), Programul Național de Dezvoltare Rurală 2021-2027. Descrierea serviciilor constau în: I. Servicii de consultanță elaborare cerere de finanțare pentru obiectivul de investiții II. Servicii de elaborare tema de proiectare conform HG 907/2016: cf draft contract propus
- Număr anunț
- DA28635338
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.