Atribuită Cumpărare directă

Ofera servicii de consultanta pentru elaborare tema de proiectare si elaborarea cererii de finantare si a dosarului aferent in vederea accesarii unor fonduri nerambursabile prin PROGRAM NATIONAL DE DEZVOLTARE RURALA 2021 - 2027 SUBMĂSURII 4.3 – „Investiţii pentru dezvoltarea, modernizarea sau adaptarea infrastructurii agricole şi silvice” – componenta de Infrastructură de acces agricolă . I. Servicii de consultanță pentru elaborarea cererii de finanțare 1. Integrarea investitiei dorite in masura, respectiv sub-masura specifica. 2. Personalizarea listei documentelor necesare aferente activitatilor prevazute a se realiza prin intermediul proiectului. 3. Consultanta in relatia beneficiar - autoritate de management; 4. Consultanta pentru obținerea proiectului eligibil si a punctajului maxim posibil. 5. Intocmirea documentelor specifice dovedirii punctajului obtinut de proiect. 6. Mentinerea legaturii cu atutoritatea de management pentru a cunoaste ultimele modificari si interpretari ale ghidului solicitantului aferent programului de finantare. 7. Consultanta cu privire la documentele care conform legii sunt intocmite si eliberate de catre beneficiar, in ceea ce priveste cerintele de continut si de forma specifice programului de finantare. 8. Intocmirea formularului cererii de finantare; 9. Completarea anexelor si a documentelor specifice programului de finantare ce compun dosarul cererii de finantare; 10. Integrarea tuturor documentelor necesare pentru proiect, inclusiv cele p

Număr anunț
DA28613194
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
Cod CPV
79421000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat