Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea servciilor de consultanta pentru elaborarea cererii de finantare pentru proiectul IMBUNATATIREA INFRASTRUCTURII RUTIERE AGRICOLE IN COMUNA SANMARTIN, JUDETUL BIHOR . Oferta se va depune la sediul primariei Sanmartin din comuna Sanmartin Bdul. Felix, nr.105, jud. Bihor, insotita de detalierea financiara si certificat constatator, sau se va trimite pe adresa de e-mail primaria.sanmartin@cjbihor.ro

Număr anunț
DA28496476
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
Cod CPV
79421000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat