Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze 2 bucati sezut cu protectie pentru leagane, special create pentru copii mici cu varsta intre 1-5 ani si 1 bucata ansamblu scaune tip cumpana pentru leagane, dotat cu sezut pentru insotitor si copil, necesare subscrisei pentru reamenajarii parcurilor pe raza orasului Voluntari, in vederea indeplinirii obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.
- Număr anunț
- DA28634445
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- RADICAL CONCEPT CONSTRUCT SRL (CUI 33228804)
- Cod CPV
- 37535210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.710 RON
- Valoare atribuită
- 5.710 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.