Atribuită Cumpărare directă

TRICOU REVOLUTION - 18BUC SHORT CAPO - 18BUC JAMBIERE CALCIO - 18BUC MINGE HYPER - 2BUC IMPRIMARE ECHIPAMENT - 36BUC PRODUSELE VOR FI FACTURATE INDIVIDUAL!

Număr anunț
DA28637586
Autoritate contractantă
COMUNA BOTENI (PRIMARIA COMUNEI BOTENI) (CUI 4318431)
Furnizor / câștigător
AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.581 RON
Valoare atribuită
1.581 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.581 RON

din 1.581 RON estimat