Atribuită Cumpărare directă

TRICOU POLO CHAMPIONSHIP VI ,BERMUDA PREZENTARE COSTA II,SHORT PREZENTARE DRIVE,TRICOU POLO WINNER,TRICOU POLO BALI II,TRICOU POLO HOBBY 2 JOMA

Număr anunț
DA28604095
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
Furnizor / câștigător
AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.971 RON
Valoare atribuită
20.971 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.971 RON

din 20.971 RON estimat