Atribuită
Cumpărare directă
SET ACADEMY - 16BUC SET ZAMORA - 2BUC JAMBIERE CLASSIC - 20BUC MINGE MAYA - 5BUC MANUSI PORTAR AREA360 - 1BUC MANUSI PORTAR ARTIGLIO - 1BUC VESTA DEPARTAJARE PRO - 20BUC IMPRIMARE NUMERE - 18BUC ATENTIE!!! TOATE PRODUSELE SE VOR FACTURA DETALIAT. ACHIZITIONAND ACEST PACHET SUNTETI DE ACORD CU FACTURAREA DETALIATA!!!
- Număr anunț
- DA28552987
- Autoritate contractantă
- Comuna Smeeni (CUI 4154380)
- Furnizor / câștigător
- AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.889 RON
- Valoare atribuită
- 2.889 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.