Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET APA RECE 1X30.26,PENSULE 2X3.79,LAC NUC 1X16.81,RACORD CHIUVETA 1X10.09,CILINDRU SIG 5K 1X42.02,GARNITURI 6X0.21,TEU HENKO FI16 1X12.61,CAPAC BRONZ 3/4 1X3.37,RACORD FLEXIBIL 40CM 2X7.57,TEU HENKO FI 16 2X12.61,DOP 1/2 2X2.10,HOLSURUBURI 2X0.84,SET CHIUVETA DIBLU 1X3.37,ROBINET TRECERE 1/2 BILA 1X9.25,MUFE FI16 4X5.05.
- Număr anunț
- DA28605070
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- DIVERTIS-COM S.R.L. (CUI 1763396)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203 RON
- Valoare atribuită
- 203 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.