Atribuită Cumpărare directă

freon R410a,R407c,r32

Număr anunț
DA28554519
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
Furnizor / câștigător
EXPERT TOTAL VENT SRL (CUI 32756240)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.120 RON
Valoare atribuită
3.120 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.120 RON

din 3.120 RON estimat