Atribuită
Cumpărare directă
ERIX SOLUTIE GEAM 750 ML 5 BUC * 2.5 = 12.5; MANUSI MENAJ CAUCIUC GROASE M 15 PER * 2 = 30; ERIX SOLUTIE PARCHET 1L 5 BUC * 4.2 = 21; HARTIE IGIENICA PERFEX 2STR 10BUC/SET 108FOI 300 ROLA * 0.4 = 120; HARTIE IGIENICA JUMBO (A25) 24 BUC * 2.01 = 48.24; SACI MENAJ 120L 10/ROLA "EXPERT CHIM" FOARTE REZISTENTI 50 ROLA * 2.5 = 125, cf ref 16417/25.08.2021 Plaja Dunarea; ERIX DETARFLORAL 1 L 10 BUC * 3.5 = 35, cf ref 16418/25.08.2021-Plaja Dunarea
- Număr anunț
- DA28633316
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391 RON
- Valoare atribuită
- 391 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.