Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL MEDICINAL 500 ML 76 BUC * 4 = 304 BURETI CU CANELURA 3BUC/SET 2 SET * 0.9 = 1.8 INALBITOR 5L ALBACLOR 3 BUC * 5.8 = 17.4 COADA LEMN 5 BUC * 1.5 = 7.5 ERIX DETARFLORAL 1 L 20 BUC * 3.5 = 70 DETERGENT MANUAL HAS 400GR 200 BUC * 1.85 = 370 BONUX MANUAL 900G 8 buc * 5 = 40 CIF 2 IN 1 DEZINFECTANT 750ML 4 BUC * 9 = 36 FARAS CU COADA 314 BEST 2 BUC * 5 = 10 HARTIE IG. NORMALA 1 STR NATUR 60GR 120 ROLA * 0.2 = 24 LAVETE 30 X 40 100BUC/SET 6 buc * 0.5 = 3 LAVETE USCATE 30X35 3 BUC/SET 2 SET * 1.2 = 2.4 MANUSI CASPIA LATEX/NEOPREN 48 BUC * 10.2 = 489.6 MANUSI MENAJ DIN LATEX XL(T) 16 PER * 2 = 32 MATURA FRANCESINA 3 BUC * 4 = 12 COADA LEMN 3 BUC * 1.5 = 4.5 MOP BUMBAC 250 GR 5 BUC * 2.54 = 12.7 ODORIZANT WC APARAT COS 40 GR 10 BUC * 1.3 = 13 PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300TABLETE/CUT(1KG) 1 CUT * 36 = 36 ERIX PRAF CURATAT 500GR 6 BUC * 2.2 = 13.2 SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" PRACTIC 125 ROLA * 4.8 = 600 SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA 60 ROLA * 2 = 120 AVALINO SAPUN LICHID 5L 3 BUC * 7.7 = 23.1 SAPUN DEX 100GR 200 BUC * 0.99 = 198 ERIX SOLUTIE GEAM 750 ML 5 BUC * 2.5 = 12.5 ERIX SOLUTIE GRESIE 1L 5 BUC * 3.8 = 19 DOMESTOS 750 ML 10 BUC * 5.2 = 52 ERIX SOLUTIE PARCHET 1L 5 BUC * 4.2 = 21 SPRAY MOBILA NOBLESS/EMBLEZE 400ML 4 BUC * 4.5 = 18 COS BIROU 1 BUC * 4.9 = 4.9, cf ref 15220/11.08.2021-Birou SSM;15482/13.08.2021-Spatii verzi; 14580/04.08.2021-Administrativ; 14826/05.08.2021-Verificare si control; 14828/05.08.2021-Sf. Lazar; 14017/28.07.2021-Lucrari Edilitare.

Număr anunț
DA28589773
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.567 RON
Valoare atribuită
2.567 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.567 RON

din 2.567 RON estimat