Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 240L 10BUC/ROLA - 100 role la pretul de 4,80 lei/rola -cf. referat 14419/02.08.2021 - Directia Administrare Baze de Agrement - Plaja Dunarea

Număr anunț
DA28500649
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat