Atribuită Cumpărare directă

SR 13400:2016 Salubrizarea localităţilor. Deşeuri urbane. Prescripţii pentru determinarea cantităţilor de deşeuri urbane şi pentru dimensionarea capacităţilor de precolectare, colectare şi transport Limba Româna 1 buc 65.52 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 sept 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică., R 1345 C

Număr anunț
DA28611324
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65 RON
Valoare atribuită
65 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65 RON

din 65 RON estimat