Atribuită Cumpărare directă

1 SR EN ISO 9000:2015 Sisteme de management al calităţii. Principii fundamentale şi vocabular Limba Româna 1 buc 159.45 ron fara TVA 2 SR GHID ISO 73:2010 Managementul riscului. Vocabular Limba Româna 1 buc 88.24 ron fara TVA 3 SR EN ISO 22367:2020 Laboratoare medicale. Aplicarea managementului riscului la laboratoarele medicale Limba Engleza 1 buc 204.89 ron fara TVA 4 SR ISO 15190:2021 Laboratoare medicale. Cerințe pentru securitate Limba Engleza 1 buc 204.89 ron fara TVA 5 SR EN ISO/IEC 17000:2020 Evaluarea conformității. Vocabular și principii generale Limba Româna 1 buc 97.33 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 sept 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28602199
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754 RON
Valoare atribuită
754 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754 RON

din 754 RON estimat