Atribuită Cumpărare directă

SR ISO 5667-10:2021 Calitatea apei. Prelevare. Partea 10: Ghid de prelevare a apelor uzate Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 august 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică

Număr anunț
DA28535056
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat