Atribuită Cumpărare directă

Revizie obligatorie la 2 ani pentru utilaje de ridicat Referat de necesitate nr. 1400/24.08.2021:Stivuitor Semi-electric DYC VALLIFT seria 20171023, materiale folositeSpray Curatitor, Spray Vaselina, inclusiv deplasare service mobil si manopera.

Număr anunț
DA28615469
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
Furnizor / câștigător
MECANO VALMAR SRL (CUI 15585523)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068 RON
Valoare atribuită
1.068 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068 RON

din 1.068 RON estimat