Atribuită
Cumpărare directă
Folie ml 6 Silicon polistiren buc 9 Baghete polistiren buc 8 Banda rigips buc 1 Polistiren buc 4 Adeziv polistiren buc 11 Vopsea lavabila 15 l buc 9 Banda hartie buc 6 ct 127 sac 6 spuma buc 2 silicon sanitar buc 1 pensula buc 3 Set traflet cu gratar buc 3 maner traflet buc 1 set trafalet mic buc 1 Vopsea in ulei buc 15 Plasa fibra ml 20 Beton contact 10 l buc 2 afe sac 3 priza pt buc 2 Rac flex 30 cm buc 2 stecher buc 1 rob ds 3/4 buc 2 mecanism rezervor wc buc 4 rac flex 80 cm buc 4 banda tehlon buc 1 set fixare baterie buc 2 teava scurgere buc 1 stut furtun buc 1 rob tr 1 buc 2 spuma polistiren buc 6 baterie lavoar buc 3 baterie apa rece buc 2 lavoar 55 buc 2 piedestal buc 2 racord wc buc 2 rob tr 3/4 buc 3 Rac flex 50 cm buc 4 plinta parchet buc 10 accesorii plinta buc 14
- Număr anunț
- DA28557151
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC FELIX (CUI 21539483)
- Furnizor / câștigător
- DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI 5119887)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.582 RON
- Valoare atribuită
- 4.582 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.