Atribuită Cumpărare directă

Copiator Konika Minolta echipament standard Bizhub 225i + DF-633 +AD-509 + MK-750 + DK-706 cu Cablu alimentare, eticheta (ro), cd instalare (ro)

Număr anunț
DA28596035
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.992 RON
Valoare atribuită
4.992 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.992 RON

din 4.992 RON estimat