Atribuită Cumpărare directă

Vopsea diverse culori: vopsea negru 0.75 L - 24 cutii; vopsea galben 0.75 L - 20 cutii; vopsea verde 0.75 L - 20 cutii; vopsea albastru 0.75 L - 10 cutii; vopsea rosu inchis 2.5 L - 10 cutii.

Număr anunț
DA28524476
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488 RON
Valoare atribuită
1.488 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.488 RON

din 1.488 RON estimat