Atribuită Cumpărare directă

Husqvarna 525 RX este o motocositoare noua din clasa de 25.4 cmc . Aceasta este construita pentru a face fata tuturor provocarilor la care este supusa. Performanta de top este oferita prin putere bruta generata si durabilitatea indelungata a utilajului .Socul este usor accesibil, mânerul înclinat si confortabil ofera o priza excelenta si o pozitie de lucru buna.Hamul ergonomic distribuie optim sarcinile pe umeri, piept si spate pentru o pozitie cit mai confortabila de lucru. Pompa de carburant este proiectata pentru pornire foarte usoara.Atunci când opriti masina butonul revine automat în pozitia de start pentru a facilita urmatoarea pornire.Aparatoarea combinata poate fi folosita atât cu cap trimmer, cât si cu cutit.Pozitia înalta sporeste libertatea de miscare atunci când se lucreza pe pante.Amortizoare anti-vibratii eficiente care menajeaza mâinile utilizatorului. Capacitatea cilindrica: 25.4 cm 3 Putere 1.35 CP / 1 kW Viteza maxima de putere 8500 rpm Maxima recomandata 11500 rpm viteza motorului Volumul rezervorului de carburant 0.6L Consumul de combustibil 480 g / kWh Ralanti 3000 rpm Bujie Champion RCJ6Y Distanta dintre electrozi de 0,65 mm Nivelul de presiune acustica la urechea operatorului 93 dB (A) Nivel de putere acustica, garantat (PNC) 106 dB (A) Dimensiuni de gabarit Greutate (fara echipament de taiere) 5.1 kg Lungimea tubului 1483 mm Diametru tub de 24 mm

Număr anunț
DA28523061
Autoritate contractantă
COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.756 RON
Valoare atribuită
1.756 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.756 RON

din 1.756 RON estimat