Atribuită
Cumpărare directă
fir trimmy Hva 3.0mmX240m Opti Rotund Buc 7 amortizor tub 535Rx, 333R, 135R Buc 1 tub cu vaselina (225g) Buc 7 suport tub 535Rx, 135R, 333R Buc 1 suport amortizor tub 535Rx, 333R, 135R Buc 1 agatatoare harnasament 535Rx, 333R pe tub Buc 1 bujie 2T NGK Buc 1 MANOPERA UT 15 cap trimmy T45X M12 Buc 3 cap trimmy T35 M12 Buc 4 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 10
- Număr anunț
- DA28506642
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.710 RON
- Valoare atribuită
- 2.710 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.