Atribuită
Cumpărare directă
Cod Nume Cantitate 1 Pret Pret final Valoare 1FILTRU ULEI DAILY HPI EURO4 (MIC),1*28.00 2. FILTRU AER IVECO DAILY VL 1*54.00 3.FILTRU COMBUSTIBIL IVECO DAILY HPI 1*38.64 4.FILTRU POLEN DAILY HPI 1* 20.00 5.BORNA BATERIE + 1*55.00 6.BORNA BATERIE - 1* 30.00 7.CRIC HIDRAULIC 5T 1*122.00 8.VOLANO-F1AE0481 - DAILY 35C10BIMAS 1*1,288.00 9.COMUTATOR DESCHIDERE GEAMURI 1*372.96 10.COMANDA DESHIDERE-INCHIDERE GEAM USA DREAPTA 1*56.11 11.OGLINDA DREAPTA CU BRAT LUNG 1*685.00 12.SIMERING 33X45X7 1*42.34 13.REINZOSIL - 200 ML / ANTRACIT 1*77.62 14. SIMERING PALIER 50X70X11 - 35C14 - F1CE0481 1.* 26.00 15.KIT AMBREIAJ DAILY 35/50/65 C14/15/17 1* 890.00 16.CUREA CU CANELURI V 6 PK 1215 1* 48.94 17. INTINZATOR CUREA 1*141.35 18.KIT HIDRAULIC AMBREIAJ DAILY 1* 335.00 19.SENZOR PRESIUNE RAMPA COMBUSTIBIL 1*600.00 20.POMPA ULEI-F1AE0481 - DAILY 2.3 HPI -35C10 1* 700.00 TOTAL 5,610.96
- Număr anunț
- DA28557407
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34312000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.610 RON
- Valoare atribuită
- 5.610 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.