Atribuită
Cumpărare directă
fulie masa de taiere tc142t -------------------------- 1 x 152.101 lei cutit (tc142t )---------------------------------------------- 2 x 235.294 lei suport cutit tractor husq ----------------------------- 1 x 441.176 lei con prezon ------------------------------------------------ 1 x 1.261 lei inlocuit ax frontal mtg -------------------------------- 1 x 50.42 lei / ora inlocuit ax roata motrica mtg ---------------------- 1 x 50.42 lei / ora
- Număr anunț
- DA28660021
- Autoritate contractantă
- ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI 2846040)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.165 RON
- Valoare atribuită
- 1.165 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.