Atribuită
Cumpărare directă
Scaun gradinita cu spatar Caracteristici: • Fabricat din lemn de fag lacuit, grosime placaj. 6 mm. • Cadrul este realizat din tuburi metalice rotunde cu grosimea de 18 mm • Spatar curbat usor pentru a oferi mai mult confort • Picioarele se deschid larg pentru a oferi mai multa stabilitate. • Scaunul si picioarele au marginile rotunjite pentru a preveni accidentarea copiilor. • Picioarele au capace de cauciuc pentru a proteja podeaua de zgarieturi. Ideal pentru gradinite si scoli. Sunt livrate în cutii de carton pentru a preveni deteriorarea în timpul transportului.
- Număr anunț
- DA28563738
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.043 RON
- Valoare atribuită
- 6.043 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.