Atribuită
Cumpărare directă
E062611Gouache sticla 1L Rosu deschis - Heutink;1 buc.; 20.92 lei/buc.;E062603 Gouache sticla 1L Galben - Heutink1 buc.; 20.92lei/buc.; E062610Gouache sticla 1L Portocaliu - Heutink,1 buc.; 20.92lei/buc.; E062601Gouache sticla 1L Alb - Heutink1 buc.; 20.92lei/buc.; E062650Gouache sticla 1L Violet - Heutink, 1 buc.; 20.92 lei/buc.; E062627 Gouache sticla 1L Maro - Heutink 1 buc.; 20.92 lei/buc.;E062605Gouache sticla 1L Galben Auriu - Heutink 1 buc.; 20.92 lei/buc.; E062612 Gouache sticla 1L Rosu inchis - Heutink1 buc.; 20.92lei/buc.; E062616Gouache sticla 1L Verde inchis - Heutink 1 buc.;20.92 lei/buc.; E062620 Gouache sticla 1L Blue - Heutink,1 buc.; 20.92 lei/buc.; E062629 Gouache sticla 1L Ciocolatiu - Heutink,1 buc.; 20.92 lei/buc.; E062615 Gouache sticla 1L Verde deschis - Heutink 1 buc.; 20.92 lei/buc.; E062645, Gouache sticla 1L Negru - Heutink,1 buc.;20.92 lei/buc.; E062654 Gouasa sticla 1L Culoarea pielii - Heutink1 buc.; 20.92 lei/buc.;E062031Gouache sticla 1L Argintiu - Heutink1 buc.;41.93lei/buc.;AD84500Planseta plastilina Ecada1 buc.; 2.44lei/buc.;PB2470943 Rezerve pistol de lipit 7 mm1 buc.; 13.88lei/buc.;E080039Set 120 carioci lavabile Goldline - Heutink1 buc.; 167.98lei/buc.;PB2470596Sclipici verde 250 gr1 buc.; 20.86lei/buc.;PB2471322Set 100 ace mari din plastic1 buc.; 20.86lei/buc.;BKE779 Set complet ochisori mobili1 buc.; 31.32lei/buc.;PB2470597Sclipici rosu 250 gr1 buc.; 20.86lei/buc.;PB2470593 Sclipici auriu 250 gr1 buc.; 20.86lei/buc.;ML45319 Joc mozaic
- Număr anunț
- DA28553511
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MANPEL (CUI 29034052)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.088 RON
- Valoare atribuită
- 4.088 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.