Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 500ML 10X10.08 CABINA DUS+ CADITA 80X80 1X592.44 BANDA SILICON ALBA PENTRU ETANSARE2X79.83 PRIZA DUBLA PT CU CP ALSU 2X13.45 PRIZA ALSU ALB SIMPLA CP PT 2X10.08 MANUSI MENAJ M 2X4.2 SACI MENAJ 60L 2X2.94 INTRERUPATOR SIMPLU LED ELEGANT 5X11.76 INTRERUPATOR DUBLU 5X10.08 FURTUN DUS INOX EXTENSIBIL 6X13.70 PARA DUS 5X12.61 SILICON SANITAR ALB 280ML BISON 2X14.29 MANUSI LATEX UNICA FOLOSINTA 2X71.43

Număr anunț
DA28549613
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat