Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE PIVOTI,CAPETI DE BARA ,AMORTIZOARE, INLOCUIRE CAMERE FRANARE / PARAMETRARE SISTEM FRANARE

Număr anunț
DA28537473
Autoritate contractantă
COMUNA GOTTLOB (CUI 16573608)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI 13451525)
Cod CPV
50113000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.942 RON
Valoare atribuită
14.942 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.942 RON

din 14.942 RON estimat