Atribuită Cumpărare directă

Dali "REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE DISPENSAR UMAN, SAT SIHLEA, COMUNA SIHLEA, JUDEȚUL VRANCE" - Conform contract

Număr anunț
DA28543864
Autoritate contractantă
Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
Furnizor / câștigător
PRO-ARHIMED SRL (CUI 31086762)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.217 RON
Valoare atribuită
35.217 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.217 RON

din 35.217 RON estimat