Atribuită Cumpărare directă

Bilet avion Bucuresti-Timisoara-Bucuresti(bagaj de cala inclus) pentru artistul Marcel Pavel si sunetistul propriu pentru spectacolul "Lipova Simphonic City" din 27 august 2021

Număr anunț
DA28520264
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
Furnizor / câștigător
EXPLORER VOYAGE SRL (CUI 25151564)
Cod CPV
34980000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.127 RON
Valoare atribuită
1.127 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.127 RON

din 1.127 RON estimat