Atribuită Cumpărare directă

Se doreste incheierea unui contract privind serviciile de intocmire proiect tehnic pentru obiectivul investitional ”Extinderea retea de apa potabila, canalizare menajera și bransamente pe str. Clujului”.

Număr anunț
DA28627116
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
MADI FHVAC SRL (CUI 23355185)
Cod CPV
71322200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.300 RON
Valoare atribuită
12.300 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.300 RON

din 12.300 RON estimat