Atribuită Cumpărare directă

SF Aductiune si retea apa, retea de canal cu vidanjare

Număr anunț
DA28616964
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
MADI FHVAC SRL (CUI 23355185)
Cod CPV
71322200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.500 RON
Valoare atribuită
54.500 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.500 RON

din 54.500 RON estimat