Atribuită
Cumpărare directă
Proiect tehnic pentru extindere retea de apa in localitatea Variasu-Mare -Retea de apa PEID De 110 mm, in lungime de 200 m, 1 buc. camin de vane si 2 buc. hidranti,In vederea prezentarii unei oferte conforme cu datele reale din teren, aveti posibilitatea vizitarii amplasamentului. Se va incheia un contract de achizitie publica.
- Număr anunț
- DA28564971
- Autoritate contractantă
- COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
- Furnizor / câștigător
- MADI FHVAC SRL (CUI 23355185)
- Cod CPV
- 71322200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.930 RON
- Valoare atribuită
- 4.930 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.