Atribuită Cumpărare directă

Comuna Frumosu doreste să achizitioneze servicii de consultanță pentru continuarea implementării proectului ,,Amenajare si modernizare grădiniță de copii în comuna Frumosu,, care constau in :întocmire si depunere cerere de plată si alte activități

Număr anunț
DA28571832
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat