Atribuită Cumpărare directă

Pachet material electrice : Denumire UM Cantitate C-E8828L1-E1 LAMPA EXIT TV-1.19 INCLUS Buc 8 084-019-0001 LAMPA EMERGENTA EXTERIOR - tv 0.54 inclus Buc 10

Număr anunț
DA28635958
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE PATRASCU'', SAT BURUIENESTI (CUI 17973556)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI 15169556)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat