Atribuită
Cumpărare directă
- ADEPLAST TINCI GRI RINOPLAST 25KG-3 SACI,CM 11 25KG-1 SAC,FAIANTA LICHIDARE STOC-2.10 MP,CM 11 25KG-2 SACI,PRIZA PT 2 CP HYDRO-1 BUC,TEAVA PVC 32 4M CU GARN-1 BUC -CORP NEON 2*18W -1 BUC,QUARK TUB CU LED T8 9W-1 BUC,DIBLU RAPID AUTOPERF.PT G-C 14.5*32-2 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*35-2 BUC,ADEPLAST TINCI GRI RINOPLAST 25KG-5 SACI,CM 11 25KG-3 SACI,CT 126 20KG-1 SAC,LAVABIL ECOPLAST 15L+3L AMORSA-1 BUC,AMORSA SENTOSA 10L-1 BUC,SATIN 0.6L ALB-1 BUC,SATIN 0.6L ALB-2 BUC,DANKE 0.75L ALB-2 BUC,DANKE 0.75L BEJ-4 BUC,DILUANT 551 0.9L-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-3 BUC,PENS.LATA 40MM-2 BUC,TRAFALET MOLTOPREN 2*10CM D=35MM-2 BUC,FOLIE ACOPERIRE 4*5M REZISTENTA-3 BUC,SILICON UNIV TR BISON 280ML-1 BUC,MISTRIE INOX 28 16*8CM-1 BUC,AMORSA SENTOSA 10L-1 BUC,FOLIE PE 4.2M MAT-15 ML -FAIANTA ALBA 20*30-4.86MP,CM 11 25KG-2 SACI,CHIT CERESIT CE 40 ALB 2KG-1 BUC,FOLIE PROTECTIE 4*5M EXTRA STRONG-1 BUC,FOLIE ACOPERIRE 4*5M REZISTENTA-2 BUC,GLISIERA CU ROLA 400MM-12 SET,H-SURUB PAL 3.5*20 PZ2-100 BUC,TUB FL 18W PHILIPS-25 BUC,PROTECTA 0.5L NEGRU-1 BUC,PENS.20MM-1 BUC -COMB.TRIDIR 6+HZ 3.5*35-200 BUC,COMB.TRIDIR 8+HZ 4*45-100 BUC,CM 11 25KG-2 SACI,FAIANTA ALBA 20*30-1.62MP,FOLIE ACOPERIRE 4*5M SUBTIRE-4 BUC,RAMA ST 2 ALB SEDNA-1 BUC,INTRERUPATOR ST 2 ALB SEDNA-1 BUC,PRIZA ST 1CP ALB SEDNA-1 BUC,BATERIE PANASONIC LR06/20SET-30 BUC,FAIANTA ALBA 20*30-3.24MP,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-2 BUC
- Număr anunț
- DA28650517
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.553 RON
- Valoare atribuită
- 1.553 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.