Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de pozare cablu subteran intre stalp si cabina Statiei de hidrofor si montare tablou electric etans cu toate protectiile aferente, respectiv racordare circuite electrice la Statia de Hidrofor Valea Crisului.

Număr anunț
DA28627378
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI 4738400)
Furnizor / câștigător
LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361 RON
Valoare atribuită
3.361 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361 RON

din 3.361 RON estimat