Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii dezinsectie spatii verzi pentru urmatoarele amplasamente:zona adiacenta sediului primariei,curtea Scolii Gimnaziale Magureni,curti Camine Culturale (3),parcurile din comuna Magureni (4).

Număr anunț
DA28532265
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURENI (CUI 2844081)
Furnizor / câștigător
PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
Cod CPV
77313000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat