Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii dezinfectie la sediul primariei Magureni,Caminele culturale din sat Magureni (2) si Cocorastii Caplii, cu aparatura de inalta performanta, folosind substante avizate si personal calificat in profilaxia sanitar-umana si veterinara, asigurand distrugerea agentilor patogeni (virusi, bacterii,microbi,etc). Suprafetele interioare pe care s-au aplicat produsele de dezinfectie si de dezinsectie se calculeaza inmultindu-se cu un coeficient de 2,5 suprafata deratizata (pardoseala), dat de faptul ca la dezinsectie si dezinfectie se stropesc in afara de pardoseala si peretii acelei incaperi,plafoane,instalatiile si orice alte obiecte fixe din acele spatii

Număr anunț
DA28532138
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURENI (CUI 2844081)
Furnizor / câștigător
PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015 RON
Valoare atribuită
1.015 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015 RON

din 1.015 RON estimat