Atribuită
Cumpărare directă
Refaceri lucrari interventii carosabil Zona Ilfov Descrierea lucrarilor si natura furniturilor UM PRET Decoperta sub 20 cm mp 54 Evacuare excedent (incarcare, transport) mc 12,8 Strat de uzura din beton asfaltic EB16 rul 50/70 (BA16)-5cm mp 83 Strat de baza mixture EB21,5 baza 50/70 (BAD25) - 5cm mp 92 Strat de fundatie din balast stabilizat 6 % mp 101 Strat de fundatie din beton BC 12/15 MP 70 Strat de uzura (BA8) 4 cm MP 72 Strat de fundatie din ballast 10 cm MP 20 Strat de fundatie din ballast 20 MP 40 Strat de fundatie din nisip 7 cm MP 18 Strat de fundatie din piatra Sparta
- Număr anunț
- DA28528851
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL (CUI 29805270)
- Cod CPV
- 45233222-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.